Ul. Nadmorska w Łebie

noclegi, atrakcje, firmy

Noclegi 1

Obiekty noclegowe ul. Nadmorska, Łeba

Ulica Nadmorska to jedna z 72 ulic w Łebie. W naszej bazie noclegowej możemy znaleźć 1 obiekt mieszczący się przy ul. Nadmorskiej.

Atrakcje 4

Atrakcje znajdujce się przy ul. Nadmorskiej w Łebie
Basen Hotel Łeba
ul. Nadmorska 9b
tel.: +48780165178

W porównaniu z aquaparkami raczej niewielki, za to posiadający atrakcje dla osób w każdym wieku. Basen pływacki ma 17 metrów długości, wyposażony jest w kilka urządzeń do hydromasaży. Dla maluchów przygotowano brodzik i zajęcia w szkółce pływackiej. Do dyspozycji pozostają też 3 różne sauny. Goście z zewnątrz również mogą tu się bawić i odpoczywać.

Baseny
Power Park - park linowy
ul. Nadmorska 27
tel.: +48603555285

Wbrew temu, co mówią czasem mądre głowy - zamiast zejść z drzewa, lepiej się na nie wspiąć. A następnie pokonać kilka, kilkanaście przeszkód z lin, desek opon i innych materiałów, testujących sprawność ciała i umysłu. Nie wszystkie wymagają małpiej zręczności, radzą sobie z nimi nawet 3-latki. W Power Parku przygotowano 68 stacji na 6 zróżnicowanych trasach.

Parki linowe
Power Park - paintball i strzelnice
ul. Nadmorska 27
tel.: +48603555285

Paintball to znakomita rozrywka, wspaniale sprawdzająca się jako silnie integrująca gra. Pole o wymiarach 70×30 m pozwala na rywalizację maks. 7-8-osobowych drużyn w kilku wariantach rywalizacji na ciekawie ukształtowanym i przygotowanym terenie. W Power Parku można strzelać nie tylko z markerów - ośrodek dysponuje 3 strzelnicami: na łuki, wiatrówki i broń ASG. 

Paintball
Muzeum Bursztynu
ul. Nadmorska 3b
tel.: +48502622877
Muzea

Firmy 0

Swoją siedzibę / oddział przy ul. Nadmorskiej mają:
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij