Stadnina Koni Maciukiewicz

Stadnina Koni Maciukiewicz to jeden z ośrodków jeździeckich funkcjonujących w sąsiadującym bezpośrednio z Łebą Nowęcinie. W stadninie przebywa na stałe ok. 35 zwierząt różnej maści, charakteru i rasy: do wyboru są m.in. konie małopolskie, wielkopolskie i szlachetnej półkrwi.

W ofercie znajdują się właściwie wszelkie sposoby zwiększania umiejętności i poprawiania technik jeździeckich: oprowadzanie, kółka na lonży, ujeżdżanie na zadaszonym maneżu, wyprawy w teren (np. wokół jeziora Sarbsko, nad samo morze lub przez Słowiński Park Narodowy), treningi skoków przez przeszkody itp. Kadra instruktorska może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem - Stadnina Koni Maciukiewicz powstała w 1992 roku.

Ośrodek organizuje również ciekawe imprezy - od integracyjnych ognisk, przez kuligi i skiring (jazda na nartach za zaprzęgiem lub samym koniem), aż po zawody sportowe i tradycyjne święta jeźdźców Hubertusy. Możliwe jest również wynajęcie eleganckiej bryczki.

Dodaj opinię

Ośrodek jeździecki, dysponujący na co dzień ok. 35 końmi różnych ras - głównie wielkopolskiej, małopolskiej i półkrwi szlachetnej. O dobór właściwego wierzchowca do warunków fizycznych, umiejętności i indywidualnych preferencji jeźdźca zadbają instruktorzy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Można zorganizować także kulig, skiring czy przejażdżkę bryczką.

Stadnina Koni Maciukiewicz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Maciukiewicz, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Maciukiewicz.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Maciukiewicz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij