Stadnina Koni Białogóra

Prywatny ośrodek sportowo-hodowlany, zgodnie ze słowami właścicieli - kontynuujący wielowiekowe, polskie tradycje. Stadnina Białogóra jest w stanie zaopiekować się znaczną liczbą koni. W sumie stadnina dysponuje 82 boksami, rozmieszczonymi w 3 stajniach i w ujeżdżalni.

Zdecydowana większość zwierząt to reprezentantki i reprezentanci rasy trakeńskiej - szlachetnych koni o szczególnie wytrzymałych nogach i z natury wyjątkowo spokojnym usposobieniu, wyhodowanych w dawnych Prusach Wschodnich. Trakeny cieszą się dużym uznaniem wśród miłośników jeździectwa w państwach nadbałtyckich i krajach Europy Zachodniej.

Centrum prowadzi zajęcia, dzięki którym każdy może poprawić swoje jeździeckie umiejętności - niezależnie od wieku i doświadczenia. Pierwsze etapy to oprowadzanie po lonży, zamknięty “korytarz” oraz jazdy po niewielkim padoku. Stadnina położona jest niewiele ponad kilometr od morskiego brzegu, zatem konne wyprawy na plażę cieszą się niezmiennie wysoką popularnością. Na dzieci czekają osiodłane kucyki albo małe bryczki.

Chlubą ośrodka w Białogórze jest nowoczesna, kryta ujeżdżalnia działająca przez okrągły rok. Jej wymiary to 72×40 metrów. Starannie przygotowywana, piaskowa nawierzchnia i rozwinięte zaplecze pozwalają na przeprowadzenie treningu skoków przez przeszkody, a nawet profesjonalnych zawodów z udziałem publiczności.

Dodaj opinię

Opłaty za jazdy konne w Stadninie Koni Białogóra:

  • 5-minutowy spacerek (oprowadzanie) na kucyku - 8 zł
  • kwadrans lonży - 25 zł
  • pół godziny korytarza - 35 zł
  • pół godziny na maneżu - 40 zł
  • pół godziny maneżu na wyłączność - 100 zł
  • godzinne wycieczki terenowe (stępo-kłusem oraz galopem) - 60 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wyróżniający się wielkością ośrodek jeździecki - rozbudowana infrastruktura pozwala na obecność ponad 80 koni, przebywających w komfortowych warunkach. Większość z nich to trakeny, już przyuczone do siodła lub zaprzęgu. Jazdę konną można trenować przez oprowadzanie na lonży, jazdy w korytarzu i po padoku, a także w trakcie wypraw w teren - w tym nad morze.

Stadnina Koni Białogóra adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stadnina Koni Białogóra, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stadnina Koni Białogóra.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Stadnina Koni Białogóra. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8-100 zł
    Stadnina Koni Białogóra cena biletu normalnego: 8-100 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stadnina Koni Białogóra opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij