Rejsy wędkarskie

Miasto portowe Łeba nie jest może największym ośrodkiem rybołówstwa na polskim wybrzeżu, ale i tak bezsprzecznie odgrywa w branży istotną rolę. Jest w niej miejsce także dla wędkarzy-amatorów, którzy złapaną rybę uwieczniają na zdjęciu i wypuszczają z powrotem do wody - choć zatrzymać i przyrządzić zdobycz w większości wypadków też można.

Oczywiście im większa ryba, tym lepiej. Miejscowi rybacy bardzo dobrze wiedzą, które łowiska wybierają co większe sztuki dorszy, belon, łososi, węgorzy, fląder i innych gatunków żyjących w Morzu Bałtyckim. Jednostki, którymi dysponują, oczywiście posiadają odpowiedni sprzęt i akcesoria wykorzystywane przez wędkarzy: echosondy do namierzania ławic, radary, przynęty, kamizelki ratunkowe, komory wypełnione lodem itd. Wykupienie rejsu powinno obejmować również pewne ubezpieczenie oraz opłatę licencyjną za połów. Początkujący mogą liczyć na pomocną dłoń i radę ze strony opiekunów wyprawy.

Zazwyczaj na pokładzie jednostki o standardowej wielkości może jednocześnie przebywać ok. 10-12 osób. W Łebie rejsy wędkarskie organizują między innymi:

 • “Delfin C”
  tel. +48693624207, +48598440838
  www: http://www.delfin-leba.pl/index.html
 • “Kanis”
  tel. +48888265098, +48598662691
  e-mail: walickikrzysztof@wp.pl
  www: http://www.leba.dorsze.afr.pl/10-godzinny rejs 150zł
 • “Księżna Łeby”
  tel. +48501145932, +48598662335
  e-mail: piotr-wszeborowski@wp.pl
  www: http://www.dorsze-leba.eu/index.htm
 • “Hanter”
  tel. +48505037737
  e-mail: hagal13@wp.pl
  www: http://www.rejsynadorsza.eu/
  facebook: https://www.facebook.com/rejsynadorsza
Dodaj opinię

Sprzęt do lokalizowania ławic, pokład pod nogami, dobrze dobrana przynęta, solidne żyłki i kołowrotki - to wszystko bardzo przyda się w pojedynku z królem Bałtyku, dorszem. A także innymi rybami zamieszkującymi nasze morze. Zorganizowane rejsy na głębokie wody są nieporównywalne z innymi formami wędkarstwa. Nowicjusze mogą liczyć na szybki kurs przystosowawczy.

Rejsy wędkarskie warte uwiecznienia na wideo - świetnie to zrobi firma KM Studio kamerzysta na wesele Wrocław

Rejsy wędkarskie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Rejsy wędkarskie, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Rejsy wędkarskie.
 • 84-360 Łeba
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Rejsy wędkarskie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij