Power Park - park linowy

Wyzwania na wysokościach są znakomitą, bardzo rodzinną rozrywką - nawet dla 3-letnich maluchów. Park Rozrywki Power Park Łeba posiada 6 tras parku linowego o różnym poziomie trudności, o długości od 42 do 246 metrów. W sumie przygotowano 68 przeszkód parku linowego i dwie atrakcje dodatkowe: 8-metrową, dwustronną ściankę wspinaczkową oraz skok wahadłowy z wysokości 14 m.

  • Ścieżka Maluch (10 etapów) przygotowana jest dla najmniejszych samodzielnych już dzieci.
  • Trasa Żółta (9 stacji) zawieszona jest na wysokości 2 metrów, wymaga minimum 110 cm wzrostu.
  • Trasa Zielona (10 przeszkód) przeznaczona jest już dla większych użytkowników, którzy poradzą sobie na poziomie 4 metrów.
  • Kolejne trasy - niebieska (12 etapów), najdłuższa czerwona (11 stacji) i czarna (16 przeszkód) - są już zdecydowanie mocniej wymagające i bez pewnego doświadczenia w parkach linowych lepiej do nich nie podchodzić.

Przed wejściem na którąkolwiek z atrakcji parku linowego należy przejść szkolenie z zasad bezpieczeństwa i posługiwania się niezbędnymi akcesoriami. Dla dzieci, które nie mają ochoty na sprawnościowe sprawdziany, przygotowano bardziej klasyczny plac zabaw z huśtawkami, piaskownicą, trampolinami itd.

Dodaj opinię

Wbrew temu, co mówią czasem mądre głowy - zamiast zejść z drzewa, lepiej się na nie wspiąć. A następnie pokonać kilka, kilkanaście przeszkód z lin, desek opon i innych materiałów, testujących sprawność ciała i umysłu. Nie wszystkie wymagają małpiej zręczności, radzą sobie z nimi nawet 3-latki. W Power Parku przygotowano 68 stacji na 6 zróżnicowanych trasach.

Power Park - park linowy adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Power Park - park linowy, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Power Park - park linowy.
Ceny biletów / cennik wejść do Power Park - park linowy. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 18-65 zł
    Power Park - park linowy cena biletu normalnego: 18-65 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Power Park - park linowy opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij