Power Park - paintball i strzelnice

W pewnym wieku jakoś nie wypada biegać po lesie z patykami i “strzelać” z nich do koleżanek i kolegów. Właśnie dla takich osób, tęskniących za zabawą w wojnę, wymyślono paintball.

Pole paintballowe łebskiego Power Parku wytyczono w średnio gęstym, wydmowym lesie. Jego powierzchnia to 2100 metrów kwadratowych zróżnicowanego terenu, ogrodzonego specjalną siatką-kulochwytem.

Odpowiednio bojowe wrażenia z rozgrywki, toczonej przez maksymalnie 16 osób według kilku możliwych scenariuszy, mają zapewnić okopy, ufortyfikowane wzgórze i innego rodzaju sztuczne bądź naturalne osłony. Postronni widzowie mogą bezpiecznie obserwować rywalizację z galeryjki z ławeczkami.

Paintball o tyle różni się od dziecięcych zabaw, że wymaga dużo bardziej zaawansowanego sprzętu - kolorowe kulki z farbą wystrzeliwane z markerów potrafią mocno dać w skórę. Dlatego też przed wyruszeniem w bój trzeba zaopatrzyć się w odzież ochronną. Power Park dysponuje m.in. maskami na twarz i dwuczęściowymi mundurami z kapturem, uznanych w środowisku marek. Siniaki i tak wydają się nieuniknione, ale poważniejsze “rany postrzałowe” są już wykluczone.

Osoby preferujące bardziej zbliżone do wojskowych akcesoria również znajdą tu coś dla siebie - strzelnice przystosowane do kilku rodzajów broni. Na początek tor łuczniczy - w “10” z łuku sportowego lub bloczkowego trzeba trafić z odległości 12 metrów. Natomiast z kilku rodzajów karabinków i pistoletów z amunicją gładkolufową celuje się do tarcz sportowych - takiego samego rodzaju, jakiego używają biathloniści. Wisienką na militarnym torcie jest strzelnica aktywna, na której używa się realistycznych replik typu ASG. Cele są ruchome i pojawiają się losowo.

Dodaj opinię

Paintball to znakomita rozrywka, wspaniale sprawdzająca się jako silnie integrująca gra. Pole o wymiarach 70×30 m pozwala na rywalizację maks. 7-8-osobowych drużyn w kilku wariantach rywalizacji na ciekawie ukształtowanym i przygotowanym terenie. W Power Parku można strzelać nie tylko z markerów - ośrodek dysponuje 3 strzelnicami: na łuki, wiatrówki i broń ASG. 

Power Park - paintball i strzelnice adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Power Park - paintball i strzelnice, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Power Park - paintball i strzelnice.
Ceny biletów / cennik wejść do Power Park - paintball i strzelnice. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-40 zł
    Power Park - paintball i strzelnice cena biletu normalnego: 15-40 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Power Park - paintball i strzelnice opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij