Power Park - karting i quady

Jeden z kilku w Łebie rozbudowanych parków rozrywki, proponujący tak małym jak i dużym gościom bogaty zestaw atrakcji. Gdyby szukać wspólnego mianownika dla gier i zabaw Power Parku, byłaby to najpewniej adrenalina.

Część motoryzacyjna wyraźnie dominuje nad resztą. Centralnym punktem “Parku Mocy” jest nowoczesny i bezpieczny tor kartingowy. Posiada on system pomiaru czasu (umożliwiający organizację sportowych wyścigów), kompletne oświetlenie, flagowy system ostrzegawczy, zabezpieczone taśmami bandy z opon i bloków polietylenowych rur, system oświetlenia oraz wydzieloną strefę szkolenia z zasad bezpieczeństwa. Jest również możliwość zdalnego zatrzymania maszyn, a dla widzów - mostki i trybuna.

Główną część szerokiego na 4-8 metrów toru można przygotować w kilku wariantach. Najdłuższa z nich liczy 550 metrów, możliwe jest wydzielenie osobnych, bezkolizyjnych torów dla dorosłych i dzieci. Dla całkiem małych kierowców przygotowano odosobniony, 25-metrowy mini tor. Mogą na nim jeździć maksymalnie 2 samochodziki elektryczne. Natomiast park dużych maszyn tworzą łącznie 24 różnego typu karty. Najmocniejsze pojazdy rozwijają prędkość ok. 65 km/h, a to dzięki 6,5-konnym jednostkom o pojemności 200 cm³.

Nie wszyscy lubią zapach gumy na asfalcie, a preferują jazdę w terenie. Power Park posiada dwa tory off-roadowe, przygotowane specjalnie dla quadów, buggy i motocrossów. Pierwszy przeznaczony jest dla młodych rajdowców na mini-quadach (2 warianty: 40 i 200 m). Dorośli, posiadający już prawo jazdy, mogą się wyszaleć na ciekawie ukształtowanej pętli o długości 600 metrów.

Power Park zazwyczaj czynny jest w okresie od maja do września. Rzecz jasna najdłużej pracuje w pełni letniego sezonu wakacyjnego. Placówka organizuje również wszelkiego typu obozy, imprezy integracyjne i okolicznościowe - uczestnicy takich wydarzeń mogą liczyć na kilka dodatkowych możliwości, jak malowanie samochodów czy kurs poszukiwania skarbów wykrywaczem metali.

Dodaj opinię

Mały raj dla miłośników sportów motorowych w krańcowo różnych odmianach. Amatorzy adrenaliny wędzonej w spalinach mogą wybrać się na nowoczesny i bezpieczny tor kartingowy (kilkuwarstwowe bandy, oświetlenie, szeroka nawierzchnia) albo tor off-roadowy, przeznaczony dla quadów, motocykli crossowych i buggy. Oba obiekty mają wersje mini dla małych kierowców.

Power Park - karting i quady adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Power Park - karting i quady, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Power Park - karting i quady.
Ceny biletów / cennik wejść do Power Park - karting i quady. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-30 zł
    Power Park - karting i quady cena biletu ulgowego: 5-30 zł
  • 35-90 zł
    Power Park - karting i quady cena biletu normalnego: 35-90 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Power Park - karting i quady opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij