Park linowy Tarzan Park

Z definicji wizyta w parku linowym oznacza próbę sprawności, pomysłowości i odwagi. A jednocześnie jest bogatym źródłem adrenaliny i świetnej zabawy, zarówno dla dorosłych i młodzieży, jak też dzieci - również maluszków.

Tarzan Park w Łebie przygotował dla swoich gości 4 trasy, które razem dają 58 wymyślnych przeszkód do pokonania. Oczywiście niektóre wyzwania - siatki, belki, kładki, mosty, tyrolki, skoki (typowo w stylu Tarzana) itp. - się powtarzają, jednak ich konkretne położenie, specyfikacja i poziom trudności wyzwania czynią z nich unikalne stacje.

Najdłuższa w parku jest trasa niebieska (180 m) z 16 przeszkodami, przeznaczona dla zaawansowanych w temacie “małpich gajów” gości. Podobną charakterystyką w tym względzie wykazuje się ścieżka czerwona: 160 m długości, 18 stacji. Liczby opisujące trasę żółtą wyglądają podobnie (150 m, 15 przeszkód), ale ta przeznaczona jest dla młodzieży szkolnej - raczej w przedziale podstawówka-gimnazjum. Dla najmniejszych dzieci przewidziany jest wariant zielony, składający się z 9 etapów na 70 metrach.

Park linowy Tarzan w Łebie działa zazwyczaj od weekendu majowego do końca sierpnia.

Dodaj opinię

Park rozrywki o sportowym zacięciu, przeznaczony nie tylko dla naśladowców Tarzana - postaci wymyślonej przez E.R. Burrroughsa. W łebskim Tarzan Parku przygotowano 4 trasy pełne przeszkód i ciekawych wyzwań sprawnościowych. Każda ścieżka różni się długością i poziomem trudności, co jednoznacznie determinuje grupę odbiorców, której konkretna trasa jest dedykowana.

Park linowy Tarzan Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Tarzan Park, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Tarzan Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Tarzan Park. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 12 zł
    Park linowy Tarzan Park cena biletu normalnego: od 12 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Tarzan Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij