Ośrodek jeździecki Senny

Ośrodek jeździecki Senny w Nowęcinie to centrum jazdy konnej, znajdujące się nieopodal brzegów jeziora Sarbsko - na terenie Słowińskiego Parku Narodowego, zaledwie 2 kilometry (w linii prostej) od wschodnich plaż w Łebie. Przeważającą częścią działalności funkcjonującego od 1994 r. ośrodka są kursy jeździeckie.

Obejmują one zarówno miłośników rekreacyjnego spędzania czasu z końmi, jak też sportowców przygotowujących się do poważnych zawodów. Instruktor prowadzący wszelkie zajęcia dla adeptów jeździectwa posiada uprawnienie trenera II klasy państwowej, który szkolił medalistów Mistrzostw Polski w skokach i wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.

W stadninie “Senny” żyje ok. 33 zwierząt, z czego 3 to wyjątkowo przyjazne dzieciom kuce. Ośrodek dysponuje kompleksowo wyposażoną stajnią (z dodatkowymi 10 miejscami dla zwierząt gości), krytą ujeżdżalnią, zewnętrznymi maneżami i własnym rozległym terenem, na którym można np. ustawić tor do skoków przez przeszkody.

Oferta obejmuje także organizację kuligów, imprez plenerowych, konnych rajdów i dalekich wycieczek w teren, lekcje powożenia zaprzęgami oraz przejażdżki bryczkami.

Dodaj opinię

Stadnina, w której coś nowego do swojej wiedzy o koniach i umiejętności jazdy wierzchem mogą wnieść zarówno nowicjusze, jak i doświadczeni zawodnicy. W ośrodku żyje ok. 30 różnych koni, w tym szczególnie użyteczne dla dzieci kuce. Infrastruktura i zaplecze w “Sennym” stwarza kilka ciekawych opcji również dla osób, które nigdy nie siedziały na końskim grzbiecie.

Ośrodek jeździecki Senny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Ośrodek jeździecki Senny, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Ośrodek jeździecki Senny.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Ośrodek jeździecki Senny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij