Oceanarium Aquarium Live

Oceanarium Aquarium Live to prywatna inicjatywa miejscowych pasjonatów nurkowania i miłośników przyrody. Placówka działa od 2002 roku i powoli, acz sukcesywnie jest rozwijana.

W oceanarium w Łebie można podziwiać zarówno morskie, jak też słodkowodne gatunki ryb oraz innych wodnych stworzeń. Pochodzą z różnych stron świata, w tym tak odległych jak Afryka, wschodnia Azja i Ameryka Południowa. Są wśród nich m.in. rekiny żarłacze, skrzydlice, krewetki, koralowce, murena, wężogłowy, czy też arowany i pirakuku. Zwierzęta w akwariach mają zapewnione warunki zgodne z przyjętymi zasadami hodowania poszczególnych gatunków w niewoli.

W programie zwiedzania oceanarium dla grup zorganizowanych znajdują się ścieżka edukacyjna "Mieszkańcy mórz i oceanów" oraz spotkania z płetwonurkami, kapitanami statków, prelekcje oraz pokazy filmów i zdjęć z podwodnych wypraw.

Dodaj opinię

Utworzona własnymi siłami przez miłośników przyrody i amatorów nurkowania kameralna wystawa. Dzięki nim turyści mogą podziwiać wiele egzotycznych, zarówno słodkowodnych jak i morskich gatunków, które naturalnie żyją w odległych krańcach globu. Przy okazji gospodarze prowadzą akcję uświadamiającą o tym, jak traktuje się delfiny i inne inteligentne ssaki.

Oceanarium Aquarium Live adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Oceanarium Aquarium Live, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Oceanarium Aquarium Live.
Ceny biletów / cennik wejść do Oceanarium Aquarium Live. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Oceanarium Aquarium Live cena biletu normalnego: 20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Oceanarium Aquarium Live opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij