Łebskie Korty Tenisowe

Niezwykle ciekawie położone są korty tenisowe w Łebie. Leżące między Morzem Bałtyckim, a jeziorem Sarbsko na pięknej Mierzei Sarbskiej, w otoczeniu aromatycznych lasów, są jednymi z najlepiej położonych kortów w Polsce. Obok kortów tenisowych znajduje się luksusowy hotel Łeba, ośrodki wczasowe, kempingi i trasa rowerowa.

Tradycje tenisowe w Łebie sięgają początków XX wieku. W tamtych czasach, corocznie w łebskim hotelu Kurhaus (Neptun) wypoczywała zamożna grupa osób z dużych niemieckich miast, a szczególnie mieszkańcy Berlina.

Dzisiejsze korty są ceglane, czynne od początku kwietnia do pierwszych przymrozków. W godzinach 7.00 - 22.00. Istnieje również możliwość gry przy sztucznym oświetleniu.

Dodaj opinię

Miłośnicy tenisa ziemnego w Łebie mają do dyspozycji wyjątkowo atrakcyjnie położone obiekty. Ceglane korty leżą w lesie na Mierzei Sarbskiej, blisko jeziora oraz morza. To zapewnia nie tylko spokój przydatny do zachowania koncentracji, ale i niezwykłą atmosferę gry. Nastrój sportowej rywalizacji można podkręcić, decydując się na partię w godzinach wieczornych.

Łebskie Korty Tenisowe adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Łebskie Korty Tenisowe, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Łebskie Korty Tenisowe.
Ceny biletów / cennik wejść do Łebskie Korty Tenisowe. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 25 zł
    Łebskie Korty Tenisowe cena biletu normalnego: 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Łebskie Korty Tenisowe opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij