Labirynt Park

Jak twierdzą gospodarze Labirynt Parku - to największy naturalny, tworzony przez wysokie krzewy labirynt w Polsce. Zajmuje powierzchnię 5000 m², w drodze do wyjścia trzeba zdobyć 5 obligatoryjnych baz. Orientację w terenie umożliwiają platformy widokowe, umieszczone w kilku punktach. W razie problemów, można kupić mapę. Małe dzieci można zabrać na jazdę w drewnianym wózku.

Na tym nie kończą się atrakcje tego rodzinnego parku rozrywki. Na najmłodszych czeka klasyczny plac zabaw i seria tematycznych zajęć z animatorami. Raczej dla starszych niż 5 lat gości przygotowano pole do gry w bule.

Dodatkiem, który zapewne zainteresuje wszystkich bez względu na wiek, będzie strefa gier planszowych, zręcznościowych i logicznych: od yengi i bierek po bilard. W sumie 10 propozycji, tworzących niepowtarzalny turniej. Cechą charakterystyczną wszystkich gier jest to, że wszystkie niezbędne przedmioty wykonane są w zdecydowanie większej niż zwykle skali i z niestandardowych materiałów - w końcu zabawa odbywa się w plenerze.

Niezwykły, iście zaczarowany ogród w Łebie pracuje zazwyczaj od maja do końca I dekady października. Poza tym wiosenno-letnim okienkiem, możliwe są przyjazdy zorganizowanych grup - oczywiście tylko po umówieniu się z odpowiednim wyprzedzeniem, przynajmniej tygodniowym.

Dodaj opinię

Zdaniem gospodarzy to największy naturalny labirynt w całym kraju. Właściwą drogę wśród gęstwin krzewów trzeba znaleźć na obszarze 5000 m². Labirynt to główna, ale nie jedyna atrakcjaparku - na gości czekają jeszcze plac zabaw, Magiczny Ogród Gier, zabawy tematyczne prowadzone przez animatorów oraz plac do gry w coraz popularniejszą petankę.

KM Studio może wykonać film promocyjny Labiryntu filmowanie Jelenia Góra

Labirynt Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Labirynt Park, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Labirynt Park.
Ceny biletów / cennik wejść do Labirynt Park. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Labirynt Park cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 15 zł
    Labirynt Park cena biletu normalnego: 15 zł
  • Grupowy 10-15
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Labirynt Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij