Kaszubski Park Gigantów

Wycieczka niczym “Podróże Guliwera” - tyle że nie w najpopularniejszym wariancie do królestwa Liliputów, a do Krainy Olbrzymów. Kaszubski Park Gigantów w Stryszej Budzie posiada szereg bardzo różnych atrakcji. Wszystkie łączy to, że ich rozmiary zdecydowanie przewyższają nawet najobszerniejsze XXL.

Bodaj największe zainteresowanie wzbudza prawdziwy, udostępniony w całości do zwiedzania samolot. Wprawdzie nie jest to żaden z wielkich Boeingów czy Airbusów, ale mało kto potrafi oprzeć się pokusie zajęcia fotela pierwszego pilota Tupolewa. Miłośnicy motoryzacji równie chętnie obejrzą Monster Trucka. Z kolei na lubiących zwierzęta czeka szereg gigantycznych, wszelako pełnych szczegółów modeli ptaków, owadów oraz “jedynie” naturalnej wielkości rzeźb leśnych stworzeń. Na tym nie koniec atrakcji w Kaszubskim Parku Gigantów. Dzieci będą się świetnie bawić w Świecie Krasnali. Albo zwykłymi przedmiotami w wielokrotnym powiększeniu, np. szachami - co od razu wywołuje skojarzenia z pierwszą częścią przygód Harry’ego Pottera.

Niedaleko Kaszubskiego Parku Gigantów znajdują się jeszcze dwa inne parki rozrywki. Jako że prowadzą je te same osoby, jest opcja kupienia biletów łączonych. Rzeczone miejscówki to Kaszubski Park Miniatur z modelami budowli z całego świata (i nie tylko) oraz Kaszubski Gracik: wystawa mniej bądź bardziej zabytkowych i/lub oryginalnych pojazdów.

Dodaj opinię

Ceny biletów do Kaszubskiego Parku Gigantów:

 • ulgowy 10 zł
 • normalny 15 zł
 • grupowy (powyżej 12 osób) 10 zł/os.

Wejściówki łączone Park Gigantów + Gracik:

 • ulgowy 15 zł
 • normalny 25 zł
 • grupowy 15-20 zł/os. (wariant droższy ma w pakiecie przejazd kolejką i przewodnika)

Bilety łączone Park Gigantów + Park Miniatur + Gracik:

 • ulgowy 20 zł
 • normalny 30 zł
 • grupowy 20-25 zł (wariant droższy ma w pakiecie przejazd kolejką i przewodnika)
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Oryginalny park rozrywki, który sprawia że człowiek czuje się jakiś taki malutki… Kaszubski Park Gigantów z natury rzeczy stawia na rozmach - dominują tutaj ogromne figury i rzeźby, niejednokrotnie o wiele większe niż ich pierwowzory. Wśród modeli są zarówno realistyczne ptaki, owady czy leśne zwierzęta, jak też baśniowe krasnale. A na dokładkę: prawdziwy samolot i Monster Truck.

Kaszubski Park Gigantów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kaszubski Park Gigantów, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kaszubski Park Gigantów.
Ceny biletów / cennik wejść do Kaszubski Park Gigantów. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 10-20 zł
  Kaszubski Park Gigantów cena biletu ulgowego: 10-20 zł
 • 15-30 zł
  Kaszubski Park Gigantów cena biletu normalnego: 15-30 zł
 • Grupowy 10-25 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kaszubski Park Gigantów opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij