Discovery Park Łebskie Klocki

Produkowane w Danii klocki LEGO mają już stałe miejsce w historii zabawek. Można z nich zbudować niemal wszystko, co udowadnia sezonowa wystawa Discovery Park Łebskie Klocki. Ekspozycję podzielono na kilka działów tematycznych, m.in. rekonstrukcje najsłynniejszych budowli, najsłynniejsze serie w historii marki (najstarsze zestawy pochodzą z 1976 r.) czy serie oparte na kinowych mega produkcjach.

Część konstrukcji wyposażonych jest w silniczki - warto zwrócić uwagę na kolekcję robotów. LEGO mają to do siebie, że mali i duzi najbardziej lubią się nimi bawić. Dlatego też kilkanaście klockowych pojazdów można samodzielnie kontrolować za pomocą pilota. Potencjalnie najwięcej frajdy dostarczy Ogródek Budowlany, w którym każdy może stworzyć wszystko, co tylko wpadnie mu do głowy.

Godną wzmianki inicjatywą jest także budowanie morświna - największego bałtyckiego ssaka zagrożonego całkowitym wyginięciem. Akcja ma na celu uwrażliwienie na ten konkretny aspekt ochrony przyrody i symboliczne wsparcie organizacji ekologicznych - wykonaną własnoręcznie figurkę można zakupić (cała kwota trafia do WWF Polska) lub oddać do powiększającego się stadka LEGO-morświnów, dla których wydzielono specjalną gablotę.

“Łebskie Klocki” pojawiły się na mapie turystycznej miejscowości w 2015 r. Pierwsza wystawa trwała od początku lipca do połowy września. Stricte wakacyjny charakter atrakcji najprawdopodobniej będzie utrzymany w kolejnych latach.

Dodaj opinię

Stosunkowo świeża atrakcja na mapie Łeby. Sezonowa wystawa z klockami LEGO w roli głównej - w tym interaktywne zestawy - ma duże szanse gościć tutaj co roku. Zapewne najciekawszym fragmentem jest Ogródek Budowlany, w którym można stworzyć własne konstrukcje z klocków. Ekspozycja jak dotąd prezentowana jest od lipca do połowy września.

Discovery Park Łebskie Klocki adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Discovery Park Łebskie Klocki, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Discovery Park Łebskie Klocki.
Ceny biletów / cennik wejść do Discovery Park Łebskie Klocki. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 8 zł
    Discovery Park Łebskie Klocki cena biletu ulgowego: 8 zł
  • 12 zł
    Discovery Park Łebskie Klocki cena biletu normalnego: 12 zł
  • 28-35 zł
    Discovery Park Łebskie Klocki cena biletu rodzinnego: 28-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Discovery Park Łebskie Klocki opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij