Bowling Pub Ventus

Kręgle - doskonała rozrywka, zwłaszcza gdy można się nią cieszyć razem z grupką dobrych, świetnie rozumiejących się przyjaciół.

Łebski Ventus Bowling Pub dysponuje 2 torami do tej gry, posiadającymi bodaj wszelkie umilające rozgrywkę udogodnienia: od elektronicznego systemu liczenia punktów po linie na parkiecie, dzięki którym początkującym powinno być dużo łatwiej trafić w obrany cel. Przy jednym torze rywalizować/bawić się może maksymalnie 8 osób jednocześnie.

Ofertę uzupełniają inne barowe gry - piłkarzyki i dart. Całości dopełnia oczywiście dobrze zaopatrzony bar. Ventus Pub posiada także telewizor, na którym z zasady pokazywane są rozgrywki sportowe.

Dodaj opinię

Strefa kręglarska we wnętrzu klimatycznego klubu. Dla miłośników bowlingu przygotowano 2 tory, dla maksymalnie 8 graczy każdy. Z myślą o początkujących zadbano o linie na parkiecie, wydatnie poprawiające celność rzutów. W pubie Ventus przyjacielska, czysto sportowa rywalizacja możliwa jest także przy piłkarzykach oraz tarczy do darta.

Bowling Pub Ventus adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Bowling Pub Ventus, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Bowling Pub Ventus.
Ceny biletów / cennik wejść do Bowling Pub Ventus. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 50 zł
    Bowling Pub Ventus cena biletu normalnego: 50 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Bowling Pub Ventus opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij