Basen Hotel Łeba

Basen w Hotelu Łeba, dostępny jest również dla osób przychodzących spoza hotelu. Kompleks posiada atrakcje dla całej rodziny.

Najważniejszy jest basen pływacki, o długości 17 metrów. Po sportowym wysiłku można zregenerować się za pomocą hydromasaży i biczy wodnych - a następnie przepłynąć kilka kolejnych basenów.

Urządzenia przy głównej niecce to tylko jedna z metod na relaks po sportowej sesji na basenie. Bardzo przyjemną, zdrową i efektywną formą rekreacji są też sauny. Kompleks posiada 3 - saunę fińską, parową i na podczerwień. Wypada jeszcze wspomnieć o osobno płatnych zabiegach w strefie SPA&Wellness.

Z myślą o małych dzieciach wyodrębniono płytki brodzik, w którym woda ma ok. 30°C. Naukę pływania umożliwia mini-szkółka, z odpowiednią kadrą i wyposażeniem.

Basen w Hotelu Łeba jest czynny codziennie do 21:00 - godzina otwarcia zmienia się w zależności od dni tygodnia i miesięcy. W pełni sezonu wakacyjnego właściciele zalecają kontakt telefoniczny - liczba osób mogących jednocześnie przebywać na terenie pływalni jest ograniczona.

Dodaj opinię

W porównaniu z aquaparkami raczej niewielki, za to posiadający atrakcje dla osób w każdym wieku. Basen pływacki ma 17 metrów długości, wyposażony jest w kilka urządzeń do hydromasaży. Dla maluchów przygotowano brodzik i zajęcia w szkółce pływackiej. Do dyspozycji pozostają też 3 różne sauny. Goście z zewnątrz również mogą tu się bawić i odpoczywać.

Basen Hotel Łeba adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Hotel Łeba, zobacz gdzie w Łebie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Hotel Łeba.
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Hotel Łeba. Redakcja serwisu www.xn--eba-gwa.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Basen Hotel Łeba cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 15 zł
    Basen Hotel Łeba cena biletu normalnego: 15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Hotel Łeba opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij